Jak probíhají tréninky

Stadion (TJ Spartak Přerov)

Parkuje se na parkovišti naproti bazénu a nebo přilehlých volných parkovacích místech.
Na atletickou plochu TJ Spartak se přichází tak, že se projde až na konec tribuny, kde je branka, a poté se jde nahoru po schodech na tribunu. Z tribuny se už dá po schodech dostat na atletický ovál.
Prosíme, aby rodiče s dětmi dorazili o něco dříve (alespoň 10 minut před zahájením), aby v celou hodinu již mohl začínat program připravený trenéry a nemuseli čekat na opozdilce a každému zvlášť vysvětlovat, co se zrovna hraje za hru :)
V budově stadionu je WC pro děti i rodiče. Standardně na trénink chodí děti již převlečeny dle aktuálního počasí nebo se převlékají nahoře na tribuně.
Žádáme rodiče, aby se v době tréninku nezdržovali dole na dráze, mohou čekat na tribuně a sledovat odtud trénink.
 

mapa stadion

 

Obecně je tréninková hodina je koncipována tak, že na začátku je zahřívací hra, poté je společná rozvička, hlavní částí na rozvoj různých dovedností, (pobíhání, přeskakování, pohazování, opičí dráhy, slalomové dráhy a podobně) a na závěr opět nějaká hra nebo vyklusání.

 

Kdy se tréninky nekonají

Přes státní svátky a školní prázdniny se tréninky nekonají.
V případě velmi špatného počasí (silný déšť) se trénink nekoná. Pokud jen mrholí nebo je prostě jen více zima nebo hodně fouká, trénink se normálně koná.

Platba za tréninky

Platba probíhá přes účet a platí se na celé pololetí (září az prosinec či leden až červen) 

Číslo účtu: 2501298764/2010

Variabilní symbol: 1

Poznámka pro příjemce: jméno a příjmení dítěte

Částka: dle téninkové skupiny (cvičení rodičů s dětmi 2-3 roky je 300/měsíc, děti 4-6 let a pokročilí 250/měsíc)

Pro přihlášení a zjištění volné kapacity kontaktujte trenéra dané skupiny.

 

Tělocvična (Střední škola zemědělská Přerov)

Parkuje se na přilehlém parkovišti v areálu školy hned vpravo po projetí vstupní branou. Pokud je to možné, prosím, nenechávejte auta stát na trávě před tělocvičnou.
Prosíme, aby rodiče s dětmi dorazili do šaten o něco dříve (alespoň 10 minut před zahájením), aby v celou hodinu již mohl začínat program připravený trenéry a nemuseli čekat na opozdilce a každému zvlášť vysvětlovat, co se zrovna hraje za hru :)
V areálu šaten je k dispozici WC.
Žádáme rodiče, aby se v době tréninku nezdržovali v tělocvičně (neplatí pro cvičení rodičů s dětmi), mohou čekat v šatnách. Pokud v šatně žádný rodič zrovna nebude chtít čekat, šatny se zamknou.